Kavárna

Út - Čt 15.00 - 22 hod.
Pá 15.00 - 23 hod.
So, Ne zavřeno.

Nápojový lístek
Otevřeno hodinu před každou akcí.
Předprodej vstupenek. tel. 733 61 77 21

Mladá scéna 2018

A jak to všechno dopadlo?

16. ročník Celostátní přehlídky studentských divadelních souborů proběhl v Ústí nad Orlicí ve dnech 20.–24. června 2018. Hlavního programu se zúčastnilo 15 divadelních souborů.

Lektorský sbor přehlídky ve složení Jana Soprová, , Jiřina Lhotská, Petr Váša, Jan Holec a Jakub Hulák (moderátor diskusí) udělil v závěru přehlídky tato ocenění:

souboru Veselé zrcadlo, Gymnázium Ústí nad Orlicí za výtvarnou složku a zvukový plán v inscenaci Zoe


souboru Dohráli jsme, ZUŠ Uherské Hradiště za práci s jevištním obrazem v inscenaci Tak trochu Maryša


souboru MAlá a VElká, DěS Český Krumlov za autorské zpracování tématu v inscenaci Ukradená krev


souboru Zpátečníci, ZUŠ Štítného, Praha za inscenaci Gerta S.


souboru Stinné stránky, ZUŠ F. L. Gassmanna, Most  za inscenaci Hra na Zuzanku


VTAHU, SVČ Lužánky, Brno za inscenaci Návrat nežádoucí


doporučení na Jiráskův Hronov

Zpátečníci, ZUŠ Štítného, Praha s inscenací Gerta S.


Stinné stránky, ZUŠ F. L. Gassmannas inscenací Hra na Zuzanku

nominace na Jiráskův Hronov

VTAHU, SVČ Lužánky, Brno s inscenací Návrat nežádoucí


PROGRAM - MLADÁ SCÉNA 2018

(změna programu vyhrazena)

STŘEDA 20. června

13.00 zahájení přehlídky, MS

13.20 Probuzení jara, ZUŠ Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, 40 min., MS

15.00 HOST přehlídky Život nedoceníš, RÁDIO IVO, rozhlasová hra 50 min., MS

16.00 semináře

18.00 večeře

19.00 Návrat nežádoucí, VTAHU, SVČ Lužánky, Brno, 45 min., MS

19.45 diskuse zahrada MS

21.00 HOST přehlídky studenti KVD DAMU, Maryša, 35 min., RD

ČTVTRTEK 21. června

9-12 semináře

14.00 Tak trochu Maryša, Dohráli jsme, ZUŠ Uherské Hradiště, 45 min., MS

15.40 Co by kdyby, Nebyl čas, SSPTA Jihlava 20 min., MS

16.00 diskuse zahrada MS

17.15 A nejmladší znovu jako dřív (Sere mě to, ale musí být krásná), Buddeto! SZUŠ Trnka, Plzeň, 65 min., RD-J

18.20 večeře

19.30 Silvestr 2020, Naopak, Dramatická školička při SKS Svitavy, 25 min., MS

20.00 diskuse zahrada MS

PÁTEK 22. června

9-12 semináře

13.30 Gerta S., Zpátečníci, ZUŠ Štítného, Praha, 50 min., RD-J

14.40 Mám tě ráda, My…! ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm, 35 min., MS

15.15 diskuse zahrada MS

16.20 Had a sekyra, DS Karla Sušenky, ZUŠ Kralupy nad Vltavou, 40 min., MS

17.15 VÝLET na Andrlův Chlum spojený s večeří 

20.30 diskuse zahrada MS

SOBOTA 23. června

9-12 semináře

13.30 / 14.30 Zoe, Veselé zrcadlo, Gymnázium Ústí nad Orlicí, 35 min., RD-J

13.30 / 14.30 Zákon zachování energie, DREJG, Jiráskovo gymnázium Náchod, 40 min., KD

15.30 diskuse

16.30 Proč? Prostě proto, Mrož v krabici, SZUŠ Trnka, Plzeň, 50 min., MS

17.40 Hra na Zuzanku, Stinné stránky, ZUŠ F. L. Gassmanna, 50 min. RD-J

18.30 večeře

19.30 diskuse zahrada MS

20.45 HOST přehlídky Ventolin, KD

NEDĚLE 24. června 2018

10.00 O co jde…? JEDNABÁSEŇ, ZUŠ Jižní město, 20 min., MS

10.40 Ukradená krev, MAlá a VElká, DěS Český Krumlov, 30 min., RD-J

11.30 diskuse a zakončení přehlídky zahrada MS



Zpravodaje Mladé scény 2018. Ke stažení ve formátu PDF.

MLADÁ NA MALÝ 1

MLADÁ NA MALÝ 2

MLADÁ NA MALÝ 3

MLADÁ NA MALÝ 4

MLADÁ NA MALÝ 5


světo/běžník

11. 12. 2018 18:00

na/historii

12. 12. 2018 18:00

klub/kino

13. 12. 2018 19:00


výtvar/no.621

6. 12. 2018 18:00 - 30. 12. 2018