Mladá scéna 2022

24. 6. 202228. 6. 2022


19. celostátní přehlídka studentských divadelních souborů
Z pověření a za finančního přispění Ministerstva kultury pořádá NIPOS-ARTAMA ve spolupráci s Malou scénou Ústí nad Orlicí. Přehlídka probíhá za finančního přispění Pardubického kraje a města Ústí nad Orlicí.

Přehlídka nabízí nejzajímavější inscenace mladých divadelních souborů vybrané z postupových přehlídek. Program doplňují semináře pro studenty a další zájemce.

Představení budou probíhat v Malé scéně – MS a Kulturním domě – KD

Program

16.30 hod.

Zahájení přehlídky a předání Ceny Ministerstva kultury, MS

17.30 hod.

Jižní spojka, Jednabáseň, ZUŠ Jižní Město, Praha 4, 30 min., MS skupina A

17.30 hod.

Mechanická mandarinka, Na poslední chvíli, ZUŠ Ostrov, 45 min, KD skupina B

19.10 hod.

Mechanická mandarinka, Na poslední chvíli, ZUŠ Ostrov, 45 min, KD skupina A

19.10 hod.

Jižní spojka, Jednabáseň, ZUŠ Jižní Město, Praha 4, 30 min., MS skupina B

13.30 hod.

František to udělal, Pivní bratři, Příbram, 45 min, MS skupina B

13.30 hod.

Francina válka, Mrož v krabici, Soukromá ZUŠ Trnka, Plzeň, 60 min, KD skupina A

15.00 hod.

František to udělal, Pivní bratři, Příbram, 45 min, MS skupina A

15.00 hod.

Francina válka, Mrož v krabici, Soukromá ZUŠ Trnka, Plzeň, 60 min, KD skupina B

17.45 hod.

Maria M., PolaroID, Divadlo Polárka, Brno, 35 min, KD skupina A

17. 45 hod.

Přesýpání, Hana Voříšková, Choceň (inspirativní představení), 20 min, MS skupina B1

19.00 hod.

Maria M., PolaroID, Divadlo Polárka, Brno, 35 min, KD skupina B

19.00 hod.

Přesýpání, Hana Voříšková, Choceň (inspirativní představení), 20 min, MS skupina A1

20.40 hod.

Přesýpání, Hana Voříšková, Choceň (inspirativní představení), 20 min, MS skupiny A2, B2

13.30 hod.

Svědectví o životě v KLDR, Bezejména, DDM Větrník, Liberec, 45 min, KD skupina A

13.30 hod.

Ovšemže o všem, ZDividla, Ostrava, 20 min, MS skupina B

14.30 hod.

Ovšemže o všem, ZDividla, Ostrava, 20 min, MS skupina A

14.30 hod.

Svědectví o životě v KLDR, Bezejména, DDM Větrník, Liberec, 45 min, KD skupina B

18.15 hod.

Entschuldigung, Babodrama, ZUŠ R. Schumanna, Aš, 45 min, KD skupina A

18.15 hod.

Entschuldigung, Babodrama, ZUŠ R. Schumanna, Aš, 45 min, KD skupina B

13.30 hod.

Viktorka, Convivium, ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř, 50 min, KD

15.45 hod.

Hawklinská nestvůra, ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice, 45 min, MS skupina A

15.45 hod.

Hra o čas, KUKátko, ZUŠ Štítného, Praha 3, 40 min, KD skupina B

16.45 hod.

Hra o čas, KUKátko, ZUŠ Štítného, Praha 3, 40 min, KD skupina A

16.45 hod.

Hawklinská nestvůra, ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice, 45 min, MS skupina B

18.30 hod.

Otisky, TOHU VA VOHU, ZUŠ Leoše Janáčka, Frýdlant nad Ostravicí, 30 min, KD skupina A

20.30 hod.

Otisky, TOHU VA VOHU, ZUŠ Leoše Janáčka, Frýdlant nad Ostravicí, 30 min, KD skupina B

12.15 hod.

Diskuse a zakončení přehlídky, zahrada MS

9.30 hod.

Jak se máš, Martine?, Veselé zrcadlo, Gymnázium Ústí nad Orlicí, 35 min, MS skupina A

9.30 hod.

Eberhardt Hauptbahnhof, T. R. Field: Nedokončený kalendář a jiné zádrhele, IDI-klub, Gymnázium Františka Křižíka, Plzeň, 50 min., KD skupina B

10.45 hod.

Eberhardt Hauptbahnhof, T.R.Field: Nedokončený kalendář a jiné zádrhele, IDI-klub, Gymnázium Františka Křižíka, Plzeň, 50 min., KD skupina A

10.45 hod.

Jak se máš, Martine? Veselé zrcadlo, Gymnázium Ústí nad Orlicí, 35 min, MS skupina B

Hrající soubory

Jižní spojka, Jednabáseň, ZUŠ Jižní Město, Praha 4

Mechanická mandarinka, Na poslední chvíli, ZUŠ Ostrov

Francina válka, Mrož v krabici, Soukromá ZUŠ Trnka, Plzeň

František to udělal, Pivní bratři, Příbram

Maria M., PolaroID, Divadlo Polárka

Svědectví o životě v KLDR, Bezejména, DDM Větrník, Liberec

Ovšemže o všem, ZDividla, Ostrava

Entschuldigung, Babodrama, ZUŠ R. Schumanna, Aš

Viktorka, Convivium, ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř

Hawklinská nestvůra, ZUŠ B. Jeremiáše, České Budějovice

Hra o čas, KUKátko, ZUŠ Štítného, Praha 3

Otisky, TOHU VA VOHU, ZUŠ Leoše Janáčka, Frýdlant nad Ostravicí

Jak se máš, Martine?, Veselé zrcadlo, Gymnázium Ústí nad Orlicí

Eberhardt Hauptbahnhof, T. R. Field: Nedokončený kalendář a jiné zádrhele, IDI-klub, Gymnázium Františka Křižíka, Plzeň

Přesýpání, Hana Voříšková, Choceň – inspirativní představení